ضمانت اصل بودن كالا

ضمانت اصل بودن كالا

آیا کالاهایی که در سایت مه سنتر بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت مه سنتر غیر از کالاهایی که خود مه سنتر فروشنده آن است ، فروشندگان دیگری هم فعالیت دارند ، برای حفظ تنوع کالائی تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور كالاي بهتر و حفظ حقوق خريداران در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل مشخص شده اند.
بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، مه سنتر اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر بفروش مي رساند
 
 
شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به همراه محصول ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.
به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.
تمامی محصولات ارائه شده در مه سنتر توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.
بنابراین کلیه کالاهایی که در اين سايت عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در اين سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند
 
هر چی که مي خواهيد ! درب منزل تحویل بگیرید.