خرید لوازم خانگی

می توانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کمتر پرداخت کنی

امروز یکشنبه 05 بهمن 1399

جشنواره زمستانه دوو

جشنواره زمستانه دوو

 

چطور در جشنواره شرکت کنم؟

 

کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از نهم دی ماه به مدت محدود، خریداری و نصب نمایند.

مهلت فعالسازی کارت‌های تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارت های فعال شده، تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۰ می باشد و شرکت دوو پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.

 

هدایای جشنواره دوو

 

 

 

 

مناطق ویژه

 

منظوراز مناطق ویژه ، استان های : سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، ایلام، فارس، کهگیلویه و بویر احمر، زنجان، همدان می‌باشد

 

 

فعالسازی کارت هدیه

 

بعد از خرید محصول مورد نظر خود مراحل زیر را انجام دهید:

 

 

  1. نصب محصول

به منظور بهر ه مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

 

  1. دریافت کارت هدیه

پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کارت تخفیف به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت، حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف و همچنین یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می‌باشد که تنها در صورت تمایل به خرید اینترنتی می بایست پوشش روی کارت، خراشیده شود.

 

  1. نحوه فعال سازی کارت

پس از دریافت کارت هدیه به منظور فعالسازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت عیناً و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.

 

 

 

عملیات فعالسازی این کارت از طریق مراجعه به وب سایت رسمی شرکت دوو به آدرس اینترنتی www.Daewoo.ir نیز امکان پذیر می‌باشد.

توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش دوو استفاده نمایید.

 

  1. نحوه استفاده از کارتخریدار می‌تواند مبلغ اعتبار کارت هدیه خود را پس از فعالسازی، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه ولیعصر ،استفاده نماید. همچنین می‌توان از اعتبار این کارت برای خریدهای اینترنتی بعدی از فروشگاه اینترنتی مه سنتر یا با مراجعه به وب سایت https://mahcenter.com/ بهره مند شد.

همچنین میتوان پس از فعالسازی کارت هدیه ان را برای ما ارسال کرده تا هدیه ی نقدی را به حسابتان واریز کنیم

 

 

نکات مهم

 

۱- در صورتی که خریدار قصد خرید اینترنتی دارد بایستی قسمت دارای پوشش را خراشیده و از کد تخفیف اینترنتی استفاده نماید.فروشنده از دریافت کارت های مخدوش شده معذور می‌باشد.

 

۲- فروشندگان گرامی بایستی قبل از تحویل گرفتن کارت حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای این کار کافیست کد تخفیف مندرج روی کارت را از طریق پیامک برای سامانه ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نموده و نتیجه آن را از همان سامانه دریافت نمایند.همچنین این استعلام از طریق سامانه باشگاه فروشندگان نیز امکان

پذیر می‌باشد

تذکر: لازم به ذکر است از دریافت کارت‌های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخدوش شده است جدا اجتناب فرمایید.

 

۳- کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از نهم دی ماه به مدت محدود، خریداری و نصب نمایند.

 

۴- مهلت فعالسازی کارت‌های تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارت های فعال شده، تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۰ می باشد و شرکت دوو پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.

هر چی که مي خواهيد ! درب منزل تحویل بگیرید.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش طراحی سایت